Obserwatorzy

czwartek, 2 sierpnia 2012

Moje pierwsze minerały- próbki + mini zakupy Essence

Cześć
W końcu się doczekałam na moje zamówione z allegro próbki minerałów - Everyday Minerals i Meow.
Zakupiłam sobie 4 próbki podkładów mineralnych z Everyday Minerals, 2 próbki różów do policzków i pojemnik oraz 6 próbek podkładów mineralnych Meow.
Już Wam pokazuję jak wyglądają.Z Everyday Minerals kupiłam próbki w różnych kolorach aby coś sobie dobrać do swojego obecnego koloru cery, jestem trochę opalona. Wybrałam sobie wszystkie próbki Mat- odcienie -Light Neutral, Golden Fair, Olive Fair, Buttered Tan. Odcienie róży to matowy Apple i satynowy SnuggleZaciekawiły mnie też minerały Meow dlatego wzięłam 6 próbek i są to KORAT - trzy odcienie- od najjaśniejszego do najciemniejszego i ABYSSINIAN - trzy odcienie od najjaśniejszego do najciemniejszego.
Korat jest taki bardziej beżowy, ziemisty a Abyssinian też beżowy ale z odcieniami żółtego.Kupiłam też pudełko by łatwiej mi było się posłużyć i przetestować te próbki.

Jestem po pierwszych testach i zachwycił mnie efekt, na pierwszy ogień poszedł Light Neutral od EDM

 

Będę teraz codziennie testować te próbki i odcienie by wybrać najlepszy dla siebie. Planuję zakupić pełnowymiarowe opakowanie bo już czuję, że moja skóra pokocha minerały.


A i na koniec wpadłam na chwilę do drogerii i w moje ręce wpadła biała kredka do oczu Essence kajal i lakier Peel Off - Essence. W biedronce kupiłam szampon Garnier, zobaczymy jak się będzie sprawdzał.
Recenzje będą wkrótce.

2 komentarze:

Miło mi jeśli zostawisz komentarz. Dziękuję za wizytę i zapraszam.
Jeśli zostawiasz komentarz zawsze zaglądam na twój blog.
Jeśli dodajesz mój blog do obserwowanych ja również odpłacam tym samym.